Bağdat Caddesi, Kadıköy/İSTANBUL

Çalışma Alanlarım

Çalışma Alanlarım

a

Bireysel Terapi

Bireysel terapi; danışan ile psikoterapist arasında birebir seans şeklinde gerçekleşen, psikolojik değerlendirmeleri ve psikoterapötik müdahaleleri kapsayan bir süreç olarak adlandırılabilir. Psikoterapi sürecindeki en önemli unsurlardan biri danışan ile psikoterapist arasındaki güven ilişkisidir. Bu psikoterapi sürecinde bireyin psikolojik olarak iyilik halinin arttırılması hedeflenir.

a

Çift Terapisi

Çift terapisi; çiftlerin üstesinden gelemedikleri problemlerle başa çıkabilmelerini ve birbirlerini daha iyi anlayabilmelerini sağlayan bir süreç olarak adlandırılabilir. İlişkide uzun süredir devam eden problemlerin ele alındığı bu terapi seanslarında; iki tarafın da birbirini doğru anlaması, yeni ve etkili iletişim yollarının oluşturulması, ilişkiden alınan doyumun ve ilişkinin kalitesinin arttırılması hedeflenir.

a

Çocuk ve Ergen Terapisi

Çocuk ve ergen terapisi; çocukluk ve ergenlik döneminde yaşanan gelişimsel, duygusal veya davranışsal problemleri hedef alan bir süreç olarak adlandırılabilir. Çocukluk çağı hepimizin en temel ve en önemli basamağıdır, bu süreçte oluşabilecek sorunlar eğer çözüme kavuşmazsa hepimizin hayatını oldukça etkileyebilir. Bundan dolayı, çocukluk ve ergenlik döneminde yapılan psikoterapötik müdahaleler çocuğun sağlıklı bir gelişim süreci tamamlamasında büyük rol oynar.

a

Online Terapi

Pandemi dönemi gibi olağanüstü durumlar, merkezlere olan uzak mesafeler, dışarıya çıkmak istemeyen ve yüz yüze iletişimde kendini rahat ifade edemeyen danışanlarımız için geliştirilen görüntülü konuşma ile uygulanan bir terapi yöntemidir. Online terapinin en büyük avantajı ulaşılabilirliğinin fazla olması ve şehirlerarası hatta ülkelerarası olarak da uygulanabilmesidir.

Bir sorunuz mu var?